Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

У Кам'янському обговорили етапи реалізації двох інвестиційних проектів з модернізації міської інфраструктури

П'ятниця, Березень 6, 2020 - 08:36

Кам'янське виграло конкурс на залучення коштів Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) для модернізації міської інфраструктури.

На даному етапі фахівці Кам'янської міської ради спільно з координаторами і експертами ЄІБ працюють над поетапним впровадженням двох проектів: реконструкція зовнішнього освітлення з системою управління, та утеплення будівель бюджетної сфери.

5 березня мер міста Андрій Білоусов провів робочу нараду з питаннь реалізації даних проектів.

«Загальна сума інвестицій, які ми залучаємо, становить 26 мільйонів євро. 15 мільйонів буде направлено на реновацію 10 бюджетних установ, відібрано кілька дитячих садків, шкіл та основних лікарень, включаючи дитячу. 11 мільйонів буде направлено на повну реконструкцію зовнішнього освітлення міста з використанням LED технологій. На сьогоднішній день місто освітлено на 85%. Ці кошти передбачають реконструкцію діючого освітлення і повне відновлення решти 15% - в приватному секторі. В цьому році буде розроблено ТЕО і вся необхідна проектно-кошторисна документація, щоб на початку наступного року приступити до реалізації проектів», - сказав Андрій Білоусов.