Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

У Кам’янському нагородили переможців «Бюджету участі»

Четвер, Липень 23, 2020 - 08:31

22 липня мер міста Андрій Білоусов провів церемонію нагородження переможців чергового сезону «Бюджет участі» 2020 року. Це муніципальна програма, яка дає можливість активним громадянам впливати на розвиток міста і отримувати кошти на реалізацію важливих проектів. В цьому році перемогли 20 проектів від 24 авторів.

«Впровадження «Бюджету участі» в Кам'янському почалося з 2017 року. Щорічно зростає кількість проектів і людей, які приєдналися до голосування за проекти. Дякую всім за активну позицію. Ваші ідеї дозволяють нам разом робити наше місто гарнішим і упорядкованим», - сказав мер.

Сезон 2020 став рекордним: понад 130 авторів зареєстрували 128 проектів, з них до Конкурсу допущені - 106. У голосуванні взяли участь 21 тисяча кам'янчан, які віддали більше 35 тисяч своїх голосів за ті чи інші проекти. Найбільш затребуваною стала категорія «Комунальні підприємства, установи та організації» і в ній, відповідно, найбільше переможців - 7 проектів. У категорії «Спортивні та соціальні проекти» 5 проектів-переможців, а в категоріях «Інфраструктура» і «Екологія, ІТ та культура» по 4 проекти.

За кількістю набраних голосів перше місце зайняв проект №36 «Спортивне майбутнє Південного району - розвиток спортивної інфраструктури мікрорайону» (облаштування спортивного майданчика на території ЗОШ №19). Автори: Олександр Бондар і Микита Непашев. Їх ідею підтримало 2042 жителя.

На минулій сесії міської ради було прийнято рішення, яким затверджено перелік проектів-переможців та розподілено фінансування між головними розпорядниками бюджетних коштів. Скоро почнеться етап реалізації проектів-переможців.