Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

У Кам'янському на місці двох знесених будинків по вулиці Долматова побудують автостоянку

Понеділок, Жовтень 28, 2019 - 19:18

28 жовтня міський голова Кам'янського Андрій Білоусов виїхав на місце двох знесених будинків за адресою: вулиця Долматова, 17 і 19, де зустрівся з власником будівель, депутатом Дніпропетровської обласної ради Олегом Захорольським.

Будинки багато років перебували в напівзруйнованому і занедбаному стані, а санітарний стан прилеглої території викликав острах у місцевих жителів.

Сьогодні дві будівлі (колишні гуртожитки) знесені, територія розпланована і прибрана. Тут планують побудувати автостоянку, на прилеглій території проведуть благоустрій та озеленення. Олег Захорольський зазначив, що в майбутньому має намір також реконструювати сусідній напівзруйнований будинок по проспекту Аношкіна 110.

«Я вдячний меру за те, що ми змогли прийняти ряд потрібних рішень на сесії міської ради, щоб перевести цю справу в легальне поле. Це було досить складно, а вже побудувати на цьому місці щось нове буде набагато простіше», - сказав депутат обласної ради.