Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

У Кам'янському модернізують систему зовнішнього освітлення та реконструюють будівлі бюджетної сфери

П'ятниця, Лютий 7, 2020 - 07:38

Кам'янське отримало перемогу в конкурсі Європейського Інвестиційного банку (ЄІБ) по залученню коштів на реалізацію двох масштабних проектів – модернізація системи вуличного освітлення та утеплення будівель бюджетної сфери.

Обидва проекти знаходяться на стадії реалізації. 6 лютого Кам'янський міський голова Андрій Білоусов зустрівся з міжнародними консультантами та експертами від ЄІБ і НЕФКО. Фахівці будуть надавати повний супровід робочій групі від міста з усіх питань до моменту остаточної реалізації проектів.

В ході зустрічі були узгоджені актуальні на сьогодні питання, скоординовані подальші кроки по взаємодії.

В цьому році буде розроблятися проектно-кошторисна документація і техніко-економічне обґрунтування (ТЕО), а на початку наступного року почнеться безпосередня реалізація проектів.

«В рамках проекту «Модернізація системи вуличного освітлення» все зовнішнє освітлення міста (всі вулиці і двори) будуть переведені на сучасне і економічне LED освітлення. Для першого етапу проекту по термомодернізації будівель бюджетної сфери ми вже відібрали 12 будівель. Сюди входять наші дитячі сади, школи і частина лікарень. Цей проект також почне реалізовуватися в наступному році. Після утеплення цих 12-ти будівель ми продовжимо утеплювати інші будівлі бюджетної сфери міста», - сказав Андрій Білоусов.

Експерт, представник Фінсько-українського фонду від НЕФКО Андрій Левконюк зазначив, що Кам'янське досить успішно заявилося в проект «Розвиток муніципальної інфраструктури».

«Ваше місто отримало підтримку від Фінсько-українського трастового фонду і від НЕФКО в розробці ТЕО. Це дозволить рухатися набагато швидше і вже в квітні будуть готові попередні документи. Незважаючи на те, що Кам'янське не обласний і не регіональний центр, ми бачимо повне сприяння і розуміння з боку керівництва міста. Вся ваша команда дійсно зацікавлена ​​працювати, і націлена на результат», - сказав Андрій Левконюк.