Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

У Кам'янському ліквідують стихійні звалища

Вівторок, Червень 23, 2020 - 16:04

У Кам'янському триває процес ліквідації стихійних звалищ. 23 червня Кам'янський міський голова Андрій Білоусов провів робочу нараду з даного питання на одній з локацій, де кипить робота. Зараз технікою вивозять стихійне звалище під мостовим переходом в районі Кривця. Перед цим близько 400 кубів сміття вивезли з вулиці Садової недалеко від авторинку.

«У цьому році ми визначили прибрати 83 стихійні звалища в різних частинах міста. 51 звалище вже ліквідували. Люди вивозять сюди будівельне і побутове сміття. Звичайно, ми не можемо поставити в усіх таких місцях поліцейського або співробітника Муніципальної гвардії, щоб стежити за порядком. Тому я закликаю людей, які таким чином викидають сміття, бути більш свідомими, купувати талони на наш полігон ТПВ, які недорого коштують, і звозити відходи у відведене для цього місце. Протягом найближчих 2-3-х місяців ми вивеземо ті звалища, які намітили. Роботи проводяться за рахунок коштів екологічного фонду міського бюджету», - сказав Андрій Білоусов.