Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

У Кам'янському капітально ремонтують дахи та ліфти

Середа, Листопад 21, 2018 - 15:19

21 листопада міський голова Кам'янського Андрій Білоусов провів робочий об'їзд з питань капітального ремонту дахів та ліфтів у багатоквартирних будинках.

В ході об'їзду мер оглянув ряд будинків, де був виконаний капремонт покрівлі, поспілкувався з мешканцями. Так, наприклад, в багатоповерховому будинку за адресою бульвар Героїв, 38, і в будинку по проспекту Перемоги, 69, покрівля не ремонтувалася близько 15-ти років. Після капремонту обидва дахи пройшли перевірку, і сьогодні мешканці з упевненістю говорять, що у них немає нарікань до якості робіт. «Ми самі контролювали весь процес, і навіть залучали незацікавлених експертів зі сторони, які підтвердили високу якість ремонту. Дякуємо міському голові за його роботу». Про вдячності мешканців свідчить і зростання рівня оплати комунальних послуг.

У будинку по бульвару Будівельників, 55, приступили до капітального ремонту ліфта. За словами представника підрядної організації, в ході ремонту будуть замінені всі технічні комплектуючі, встановлять нову кабіну. Роботи завершать в середині грудня поточного року.

Андрій Білоусов зазначив, що три роки тому в Кам'янському не працювало понад 100 ліфтів, причому простоювали вони строком від 10 до 20 років.

«Нам вдалося вирішити цю проблему. Станом на сьогоднішній день, у нас не працює 4 ліфти, і є 8 під'їздів, де в неробочому стані залишається один з двох ліфтів – вантажний чи пасажирський. На наше прохання нам виділили гроші з обласного бюджету на капітальний ремонт ліфтів, тому до кінця року ми відновимо ліфти в кооперативному будинку по вулиці Дунайській, 39, і відремонтуємо ще 4 ліфти в тих 8-ми під'їздах. Також нам виділили кошти на капітальний ремонт дахів і в цьому році ми відремонтували 15 покрівель багатоквартирних будинків. Крім того, з обласного бюджету нам виділять фінансування, щоб в наступному році ми змогли відремонтувати капітальним ремонтом ще близько 40 дахів житлових будинків. Раніше в місті ніколи не проводилася така велика кількість капремонтів покрівель в один рік. Також в 2019 році ми відремонтуємо ще 4 ліфти в тих під'їздах, про які я сказав вище і, звичайно ж, продовжимо займатися наведенням порядку в нашому житловому фонді», - сказав Андрій Білоусов.