Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

У Кам’янському дітям-сиротам вручили сертифікати на придбання житла

Понеділок, Грудень 23, 2019 - 16:11

23 грудня Кам’янський міський голова Андрій Білоусов вручив грошові сертифікати на придбання власного житла молодим кам’янчанам з числа дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування.
У Кам’янському 4 людини даної категорії, які стояли у квартирній черзі, отримали сертифікати на загальну суму 2,2 мільйона гривень: по 445 160 гривень кожен. Майбутнім новоселам 22-23 роки.
Сиротам, які випускаються з дитячих будинків і потребують житла, держава вперше надала право обрати і придбати житло там, де їм буде зручно, в межах області. Грошова компенсація на купівлю житла виплачується з державного бюджету.
«Я вітаю вас із цією чудовою подією. Бажаю зробити хороший вибір і придбати квартири, які стануть для вас справжнім домом, де ви проживете довге і щасливе життя», – сказав Андрій Білоусов.
Молоді люди ледь стримували емоції і говорили, що й досі не можуть повірити в те, що сталося і у них дійсно буде своє власне житло.