Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

У Кам'янському будують притулок для тварин

Четвер, Липень 23, 2020 - 18:15

У Кам'янському почався процес будівництва притулку для утримання безпритульних тварин. Об'єкт буде розташовуватися в промисловій зоні по вулиці Широкій на території колишнього підприємства «Зеленбуд».

23 липня виїзну робочу нараду на території майбутнього притулку провів мер Кам'янського Андрій Білоусов.

«Ми, як і обіцяли нашим жителям, приступили до будівництва притулку для бездомних тварин. Зараз пункт тимчасового утримання тварин розташований на вулиці Долматова поруч з багатоповерховими будинками, що доставляє незручності людям. У новому притулку в хороших умовах зможуть перебувати близько 1000 безпритульних тварин. Тут для них будуть створені всі необхідні умови. Ввести об'єкт в експлуатацію ми плануємо вже у вересні-жовтні місяці», - сказав Андрій Білоусов.

Притулок буде включати в себе літні і зимові вольєри, передбачено роздільне утримання хворих і агресивних тварин. На території притулку буде обладнана ветеринарна клініка, технічні приміщення для персоналу, приміщення для приготування їжі тваринам, складські приміщення, майданчик для вигулу тварин і окрема котельня. Передбачається цілодобова робота притулку.

Зоозахисники висловили подяку міському голові за вирішення питання.

«Від імені громадськості і міської організації «Зоощіт» хочемо подякувати меру за те, що в такий складний час знайшов можливість побудувати притулок і вирішити проблему безпритульних тварин. Це дуже добра справа. Ми готові допомагати в усьому», - сказала одна із засновниць організації «Зоощіт» Світлана Вишневська.

Також новини у Telegram каналі: https://t.me/belousov_andrei