Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

У Кам'янському будують два стадіони

П'ятниця, Листопад 22, 2019 - 08:16

У Кам'янському йде будівництво двох спортивних комплексів. Перший багатофункціональний стадіон будують в селищі Карнаухівка, поруч з дитячим садком і ЗОШ № 38. Другий на лівобережжі біля ЗОШ № 41.

21 листопада об'єкти будівництва з перевіркою об'їхав мер Кам'янського Андрій Білоусов.

«За кошти обласного та міського бюджетів ми почали будівництво багатофункціональних футбольних полів в Карнаухівці і на 10-му мікрорайоні лівобережжя поблизу районної адміністрації. Тут можна буде грати в футбол, волейбол, баскетбол, поля будуть обладнані роздягальнями та санвузлами. Займатися з дітьми будуть тренери міських ДЮСШ. Паралельно ми приведемо до ладу Карнаухівський спортзал, що знаходиться в адміністративній будівлі. Наше завдання побудувати для мешканців 9, 10, 11 мікрорайонів, а також Карнаухівки, багатофункціональні спортивні комплекси на зразок стадіону «Надія», щоб жителі цих районів могли займатися спортом», - зазначив міський голова Андрій Білоусов.