Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

У Кам’янській ДЮСШ №4 відкрили модернізований методичний кабінет

Субота, Грудень 22, 2018 - 12:17

Напередодні новорічних свят у дитячо-юнацькій спортивній школі №4 Кам’янського відбувся особливий урочистий захід.

21 грудня міський голова Андрій Білоусов і директор ДЮСШ №4 Олександр Кирпа перерізали символічну червону стрічку та відкрили модернізований методичний кабінет. Приміщення капітально відремонтували, закупили нові меблі, комп’ютерну техніку, відеопроектор та інше технічне оснащення. Проект був реалізований за кошти міського бюджету в межах конкурсу «Бюджет участі».

Використовуючи сучасне комп’ютерне та мультимедійне обладнання, спортсмени зможуть вивчати свої дії, аналізувати противника, вдосконалювати свою майстерність. Також у кабінеті будуть проходити лекції, семінари та презентаційні заходи в межах міжнародного співробітництва, а учні шкіл зможуть інтерактивно брати участь в майстер-класах, знайомиться зі спортивними напрямами, представленими у ДЮСШ №4.

«Ми дуже вдячні міському голові Андрію Білоусову за підтримку спорту і за те, що такий потрібний проект, як «Бюджет участі», взагалі був реалізований в нашому місті. У планах на майбутній рік – знову перемогти у цьому конкурсі та реалізувати ще один дуже цікавий проект», – сказав Олександр Кирпа.

Після відкриття оновленого методичного кабінету в спортивній школі відбувся традиційний новорічний захід. Вихованці відділень спортивної акробатики, стрибків на акробатичній доріжці, художньої та естетичної групової гімнастики підготували показові виступи. На свято прийшло багато батьків, зал був заповнений гостями.

Андрій Білоусов привітав усіх з прийдешніми Новим роком та Різдвом Христовим, вручив спортивним колективам солодкі подарунки.

«Насамперед я хочу подякувати викладачам. Ваш досвід і праця роблять можливими ці високі спортивні досягнення. Завдяки вашому професіоналізму в нашому місті з кожним роком все більше дітей починають займатися спортом, зростає число прихильників здорового способу життя. Дякую за вашу працю, творчі починання і педагогічну майстерність. Бажаю всім міцного здоров’я, благополуччя, миру та злагоди! Нехай у Новому році примножуються перемоги спортсменів нашого міста!» – сказав Андрій Білоусов.