Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

У Дніпродзержинську розпочалася реконструкція школи № 37

Вівторок, Березень 29, 2016 - 16:14

Про те, що процес масштабної реконструкції будівлі середньої загальноосвітньої школи № 37 стартував кілька днів тому, стало відомо сьогодні, 29 березня, під час виїзної наради на об'єкт Дніпродзержинського міського голови Андрія Білоусова. На даний момент тут проводиться перший етап робіт - заміна всіх старих вікон на нові металопластикові конструкції.

Разом з іншими учасниками наради мер особисто оглянув приміщення школи як зовні, так і всередині, зайшов в класи, де вікна вже замінили і за словами учнів, в класі тільки від цього стало набагато тепліше.

Як розповіла директор школи № 37 Наталія Гончар, роботи організовані таким чином, щоб не відволікати дітей від навчального процесу.

«Для нас ця подія має велике значення. І ми, і батьки наших учнів й досі не можемо повірити в те, що нам пощастило брати участь в цьому чудовому проекті. Всі ми дуже вдячні Андрію Леонідовичу за можливість створити дітям комфортні умови для навчання, адже наша школа виховала дуже багато талановитих випускників», - сказала Наталія Гончар.

«Будівля школи була побудована ще в 50-х роках і вимагала капітальної термомодернізації. Роботи по реконструкції будівлі школи № 37 ми проводимо за рахунок грантових коштів отриманих від фінансової корпорації «НЕФКО»  на умовах безповоротної допомоги. В рамках проекту тут будуть проведені роботи по заміні вікон, утепленню фасаду і повної реконструкції даху з утепленням горища. Це дасть можливість на 50% зменшити споживання тепла школою, так як це було величезною проблемою протягом багатьох років, а також перетворити зовнішній вигляд самого приміщення. До 1 вересня нинішнього року всі роботи на цьому об'єкті ми закінчимо, вирішивши тим самим цю багаторічну проблему раз і назавжди, і в наступному навчальному році діти прийдуть вже в повністю оновлену школу», - зазначив Андрій Білоусов.