Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

У ЦНАП Кам’янського презентували новорічний пакет нових сервісів

Субота, Грудень 28, 2019 - 13:45

Напередодні новорічних свят за підтримки Кам’янського міського голови Андрія Білоусова Центр надання адміністративних послуг підготував «подарунковий набір» – нові сервіси та проекти. 
Коротка інформація про кожну новинку:
1.Починаючи із 28 грудня всі клієнти ЦНАП можуть економити свій час і ресурси, користуючись послугами кур’єрської доставки. Для отримання паперового результату послуги тепер не обов’язково відвідувати ЦНАП –  можна замовити послугу, не виходячи з дому чи офісу, і там же отримати її результат.
2.Сервіс швидкої оплати послуг у ЦНАП за допомогою смартфона. На кожному робочому місці розміщена інформація з QR-кодом. Безпосередньо під час обслуговування громадянин може відсканувати за допомогою смартфона або планшета цей код і за посиланням, через браузер або банківський додаток, оплатити будь-яку з платних послуг, яка надається в ЦНАПі. Шаблони для оплати вже мають усі необхідні реквізити.
3.Волонтерскій проект «Знайди в ЦНАП друга». У кожному фронт-офісі ЦНАП розміщені спеціальні стенди з фото і коротким резюме тварин, які зараз знаходяться в притулку або на перетримці у волонтерів. Звернувши увагу на цю інформацію, громадяни зможуть знайти для себе улюбленця, а бездомні тварини – будинок.
4.Telegram канал Кам’янського ЦНАП. Сервіс дозволить оперативно інформувати всіх передплатників про останні новини в сфері публічних послуг, повідомляти про роботу ЦНАП і про всі доступні в Центрі сервіси та послуги.
5.Сервіс перекладу жестової мови в філіях ЦНАП. Центральний офіс ЦНАП із серпня поточного року підключений до сервісу Українського товариства глухих, який передбачає надання послуг перекладу жестовою мовою за допомогою використання технологій онлайн-зв’язку. Тепер сервіс доступний у всіх трьох відділеннях ЦНАП Кам’янського.
«За рік наші Центри надання адміністративних послуг відвідали 250 тисяч чоловік. Умовно можна сказати, що кожен житель міста отримує в ЦНАП потрібну йому послугу. Ми продовжуємо робити Центри ще більш комфортними та корисними для кам’янчан », – сказав Андрій Білоусов.
На даний момент у ЦНАПах Кам’янського надається 417 послуг.