Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

У центральному ЦНАПі молодим кам'янчанам вручили перші ID-паспорти і підписали Меморандум

Вівторок, Липень 28, 2020 - 18:00

28 липня в Центрі надання адміністративних послуг по проспекту В. Стуса, 10/12 вперше пройшла урочиста церемонія вручення перших паспортів молодим жителям Кам’янського, яким виповнилося 14 років.

З рук міського голови Андрія Білоусова перші паспорти в формі ID-карти отримали 12 підлітків. Підтримати школярів прийшли батьки.

«Я вітаю вас з цією важливою подією, яка наближає вас до дорослого життя. Наш ЦНАП – перший в Україні за кількістю наданих послуг. Всього населенню тут надається понад 400 різноманітних послуг. Отримувати водійські права і паспорти нового зразка в ЦНАП – нещодавно впроваджені послуги. В останні кілька років ми активно займаємося розвитком наших ЦНАПів, і наша основна задача - зробити так, щоб людина в одному місці змогла отримати найбільшу кількість адміністративних і соціальних послуг, витративши мінімум свого часу. Також сьогодні ми підписуємо Меморандум про співпрацю з Центром молодіжних ініціатив, де зібралися дуже активні молоді люди. Чекаємо від них цікавих ідей і пропозицій щодо впровадження нових послуг в наші ЦНАП», - сказав мер.

Директор ЦНАП Марина Гурська приєдналася до привітань міського голови, вручила молодим кам'янчанам цінні подарунки та підготовлений пакет документів, який стане в нагоді їм в майбутньому.

Також новини у Telegram каналі: https://t.me/belousov_andrei