Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Тисячі кам'янчан прийшли подивитися на святковий парад, концерт і феєрверк

Неділя, Вересень 11, 2016 - 10:13

Вечірня програма святкування Дня міста -2016 в Кам'янському напевно увійде в історію як одне з найяскравіших і грандіозних подій. Перший в історії нашого міста і навіть України грандіозний парад комунальної техніки, яка забезпечує життєдіяльність міста, перевершив всі очікування і викликав у городян бурю позитивних емоцій та вражень.

О 19:30 під оплески і вигуки з натовпу «Наш мер - найкращий!» колона з 35 одиниць техніки в супроводі патрульних машин розпочала урочистий спуск по проспектах Стуса і Шевченка до площі Калнишевського.

Керував святковим парадом мер міста Андрій Білоусов, який разом з директором департаменту житлово-комунального господарства і будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації Андрієм Коломойцем очолив колону техніки, спритно керуючи мототрайком.

За видовищним процесом руху міських потужностей можна було спостерігати в онлайн режимі по величезному моніторі, встановленому на сцені на площі Калнишевського.

Піднявшись на сцену, Андрій Білоусов привітав кам'янчан з 266-річчям міста.

«Для кожного з нас це свято День міста - особливе. З кожним роком наше улюблене місто стає краще, і цей процес не припиниться ніколи. У нас з вами вже є переконливі перемоги і численні досягнення, але найголовніше ще попереду. Я від щирого серця вітаю вас з цією чудовою подією. Святкуйте і веселіться від душі. Нехай всі знають, що жителі нашого міста вміють не тільки натхненно трудитися, а й гідно відпочивати. Ще раз вітаю вас зі святом! Дякую за вашу підтримку!» - сказав мер.

Почесний гість свята Андрій Коломоєць також привітав городян з радісним і світлим святом.

«Сьогодні ваше місто насправді народжується вдруге. У нього не тільки нова назва, а й новий керівник, завдяки якому у вас з'являються нові дороги, фонтани, сквери, зупинки і багато іншого. Чесно кажучи, я заздрю ​​тому, що ви живете в цьому прекрасному місті. Звичайно, Андрій Леонідович зараз скаже, що для нього найкраща нагорода - це ваші радісні обличчя, але сьогодні мені випала честь вручити йому нагороду, яку він заслужив по праву - це нагрудний знак «Кращий керівник року в сфері житлово-комунального господарства». Його наполеглива праця і результати роботи говорять самі за себе. Хто, як не ваш мер дійсно заслуговує цього високого звання», - сказав Андрій Коломоєць.

В продовження святкової програми для городян виступали місцеві творчі колективи, талановиті артисти театру імені Лесі Українки.

Трохи пізніше з запальними піснями і хітами виступили солістки з групи «Real O». Яскравим завершенням насиченого різноманітними подіями дня став видовищний, красивий і довгий феєрверк.