Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Талановитим дітям Кам'янського вручили стипендії

П'ятниця, Червень 26, 2020 - 13:02

26 червня, напередодні Дня молоді, в міському парку культури і відпочинку відбулося урочисте вручення стипендій виконавчого комітету Кам'янської міської ради дітям сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування. Організатор - служба у справах дітей міської ради.

Грамоти та подарунки дітям, які досягли значних результатів у навчанні, вручав мер міста Андрій Білоусов.

«Я вітаю вас з успішним закінченням навчального року. Ваші досягнення - результат наполегливості і щоденної копіткої праці. Бажаю вам гарно відпочити під час літніх канікул, успіху в досягненні поставлених цілей. Ми вами пишаємося!» - сказав мер.

За підсумками навчального року 2019-2020 стипендіатами міського голови стали 17 дітей. Критерії відбору встановлені Дніпропетровською обласною радою. Дані про успішність дітей надають навчальні заклади міста.

«Це грошове заохочення, яке може стати додатковим стимулом і прикладом для інших. 10 дітей, які мають кращі показники в навчанні, ми подали на здобуття обласної стипендії. Сподіваємося, що їх затвердять, і діти отримають другу стипендію – обласної ради», - сказав Олександр Залевський.

Стипендія започаткована в 1997 році. Цього року рішенням виконавчого комітету розмір грошової допомоги збільшили до 4 тисяч гривень.