Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Стартував перший етап масштабної реконструкції освітлення мостового переходу в Дніпродзержинську

П'ятниця, Січень 15, 2016 - 14:10

Сьогодні, 15 січня, монтажні бригади приступили до першої черги робіт з реконструкції освітлення на мостовому переході через р. Дніпро, за рахунок коштів фінансової корпорації «Nefco». Ремонтники виконують демонтаж старих світильників і кронштейнів. Проконтролював початок робіт міський голова Дніпродзержинська Андрій Білоусов.


Як доповів меру головний інженер підрядної організації Олександр Великий, демонтаж старого освітлювального обладнання планується закінчити до 10 лютого, а увесь обсяг робіт пов'язаних з відновленням зовнішнього освітлення займе декілька місяців.
«Так як електроживлення моста розділене на шість підстанцій, підключення нових світильників буде проводитись поетапно - ділянками. У ході реконструкції освітлення на мостовому переході буде встановлено 1050 нових LED світильників і замінено 17 кілометрів кабелю », - говорить Олександр.
Сучасна автоматизована система управління освітленням, буде в 4 рази економнішою і дозволить повністю регулювати і контролювати його роботу.


«До травневих свят, наш міст буде повністю оснащений сучасним освітленням з програмним управлінням. Разом з тим, тут буде виконано фарбування всіх освітлювальних опор. Також наступного тижня завершиться відновлення колесовідбійного бруса, а з приходом тепла, і його фарбування. Крім того, цього року буде вирішуватися питання про укладання другого шару асфальтобетонного покриття на проїзній частині мостового переходу », - підкреслив міський голова.