Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Реконструкція ЦНАП у Південному районі Кам'янського почнеться вже цього року

Середа, Жовтень 31, 2018 - 14:04

Про це стало відомо у вівторок, 30 жовтня, під час робочої наради, яка пройшла під керівництвом Кам'янського міського голови Андрія Білоусова.

Мер зазначив, що завдяки впровадженим інноваційним проектам і ефективній роботі в сфері підвищення якості надання соціальних та адміністративних послуг населенню, Кам'янське включили до державної програми реконструкції ЦНАП. Програмою передбачена повна реконструкція будівель трьох Центрів надання адміністративних послуг, які два роки тому були створені і відкриті у всіх районах міста.

В цьому році за кошти державного бюджету було реконструйовано Центральний офіс ЦНАП по проспекту Стуса 10/12, на черзі, ЦНАП, розташований в будівлі адміністрації Південного району. Проект реконструкції типовий. Він включає термомодернізацію 4-х поверхової будівлі, ремонт покрівлі, установку нових вікон, заміну всіх комунікацій, ремонт внутрішніх приміщень та їх оснащення сучасними меблями і технікою, а також благоустрій прилеглої території.

Андрій Білоусов підкреслив, що частина коштів вже надійшла, тому роботи розпочнуться в цьому році з утеплення фасадної частини будівлі, демонтажу старих і встановлення сучасних металопластикових вікон.

«Кількість і якість послуг, що надаються населенню постійно зростає, і ми прагнемо забезпечити максимально комфортні умови для городян, які звертаються в ЦНАП, а також впорядкувати прилеглу територію для відпочинку і дозвілля всіх кам'янчан», - сказав міський голова.