Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Прийом громадян: питання, які озвучили кам'янчани на особистому прийомі мера

Середа, Січень 15, 2020 - 16:03

15 січня Кам'янський міський голова Андрій Білоусов провів прийом громадян з особистих питань.

Аварійні покрівлі, ремонт комунікацій і житлового фонду, надання матеріальної допомоги, благоустрій, утримання безпритульних тварин, а також розвиток спорту і культури – такі питання звучали від кам'янчан під час прийому. Представник товариства глухих (УТОГ) звернувся до міського голови з рядом колективних пропозицій, що стосуються роботи комунальних служб і організацій з урахуванням потреб людей з інвалідністю та порушенням слуху. Тренер з художньої гімнастики шукала допомоги в питанні надання приміщення для організації занять. По цим і багатьом іншим зверненнями були знайдені оптимальні рішення, дано відповідні доручення. Жоден заявник не залишився без уваги і компетентного вирішення свого питання.

«Кожне питання у мене на контролі до моменту поки проблема людини не буде вирішена остаточно», - сказав Андрій Білоусов.