Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Прибирання вулиць і дворів, покіс, ремонт доріг та благоустрій: мер Кам'янського провів об'їзд

Понеділок, Вересень 14, 2020 - 14:57

14 вересня Кам'янський міський голова Андрій Білоусов провів черговий об'їзд міста на предмет прибирання та благоустрою. В об'їзді взяли участь заступники міського голови, керівники профільних департаментів, управлінь та комунальних підприємств.

Разом з підлеглими мер об'їхав всю територію міста, перевірив, як виконується прибирання дворів, ремонт внутрішньо квартальних доріг та інший благоустрій. Комунальні служби працюють в штатному режимі. На даний момент бригади вирізають поросль при з'їзді з Єлизаветівського шосе на Курилівку. Повністю відновлено розмитий в результаті сильного дощу і ДТП схил і частину дороги на мостовому переході через р. Дніпро при з'їзді на вулицю Набережну. По вулиці Долматова біля школи № 9 асфальтують тротуар. Закінчуються роботи по приведенню в порядок проспекту Аношкіна від вулиці Колеусівська до вулиці Лінійної (6-я сотня селища Карнаухівка). За час робіт звідси вивезли велику кількість дорожнього змету, вирубали чагарники вздовж трамвайних колій, латають ями на проїжджій частині за допомогою спецавтомобіля «УЯР».

«Це промислова зона, але з селища Карнаухівка в центральну частину Кам’янського їздять наші жителі, тому, як і обіцяли, до Дня міста впорядкуємо цю частину проспекту Аношкіна», - сказав Андрій Білоусов.

За підсумками об'їзду мер висловив зауваження і дав ряд доручень щодо їх усунення. Також міський голова дав завдання підприємству «Кам’янський водоканал «ДОР» оперативніше ліквідовувати розриття після проведення аварійно-відновлювальних робіт.

«Такі об'їзди і обходи я проводжу регулярно. В цілому територія міста утримується в задовільному стані», - сказав Андрій Білоусов.

Також новини у Telegram каналі: https://t.me/belousov_andrei