Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Проспект Конституції в Кам'янському чекає комплексний ремонт

Четвер, Серпень 29, 2019 - 07:29

28 серпня Кам'янський міський голова Андрій Білоусов провів виїзну робочу нараду з питання майбутнього комплексного ремонту дороги внутрішньоквартального проїзду по проспекту Конституції (мала Конституції), що в Південному районі міста. Роботи передбачають: заміну дорожнього полотна і будівництво тротуарів, ремонт бордюрів і ремонт автобусних зупинок, встановлення лавок, а також будівництво нової зони відпочинку на вулиці Затишній.

Проект буде реалізований в рамках соціального партнерства міської влади і керівництва підприємства «ЮЖКОКС».

«Ми продовжуємо традицію соціальної відповідальності підприємства щодо Південного району. Тут живуть наші працівники, і ми вирішили здійснити цей амбітний проект. Він розрахований на 2-3 роки і оцінюється в межах двох мільйонів гривень. Ми беремо на себе ці зобов'язання і будемо продовжувати нашу тісну співпрацю з міською владою і керівництвом району», - сказав Олександр Гайдаєнко, виконуючий обов'язки генерального директора підприємства« ЮЖКОКС ».

У цьому році планується завершити перший з трьох етапів робіт на відрізку від вулиці Польової до вулиці О. Чорновола.

«Я вдячний підприємству за те, що вони беруть участь в житті міста і надають допомогу в реалізації таких важливих інфраструктурних проектів», - сказав Андрій Білоусов.