Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Продовжено місячник з благоустрою та санітарного прибирання міста - до 1 травня

Середа, Березень 30, 2016 - 15:53

Дніпродзержинський міський голова Андрій Білоусов підписав розпорядження про продовження місячника з благоустрою до 1 травня.

За даними департаменту житлово-комунального господарства, з моменту початку генерального прибирання - 1 березня, в рамках оголошеного місячника чистоти, від сухих гілок, торішнього листя і побутового сміття було очищено понад 100 дворів і прибудинкових територій. Систематично проводиться санітарне прибирання пустирів, зелених зон, парків, скверів, та інших об'єктів загального користування. На вулицях, тротуарах та вздовж дорожньої мережі прибирається випадкове сміття і дорожній змет. Особлива увага приділяється облаштуванню міських кладовищ, пам'ятних місць і меморіалів, а також ліквідації стихійних звалищ. Крім цього, запущені в роботу вакуумно-підмітальні машини, так звані «пилососи», які за графіком виконують чистку доріг. Підприємствами, організаціями, навчальними закладами проведено заходи по наведенню порядку на прилеглих та закріплених територіях. З ініціативи міського голови для більш ефективного прибирання і в допомогу ЖЄКам, в цьому році були створені додаткові спеціальні бригади. До санітарного прибирання міста підключені ресурси містоутворюючих підприємств і колективи керуючих компаній міста. Всього за час місячника з території міста на полігон ТПВ було вивезено більше 3,5 тисячі метрів кубічних сміття. За словами мера, роботи з наведення ладу на всій території міста зроблено багато і це дало досить відчутні результати, але підводити остаточні підсумки ще зарано.

«Несприятливі погодні умови, що склалися цієї весни, часті заморозки і дощі, не давали нам можливості повноцінно вести роботи по прибиранню. З огляду на те, що попереду у нас весняні свята і наше завдання - як слід до них підготуватися, привівши місто в ідеальний, красивий і доглянутий вигляд, я підписав розпорядження про продовження весняного місячника з благоустрою та санітарного прибирання міста до 1 травня», - підкреслив Андрій Білоусов .