Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Популярність EasyWay в Дніпродзержинську стрімко зростає

Четвер, Січень 14, 2016 - 10:43

Про популярність системи EasyWay в Дніпродзержинську розповів керівник фірми «Диспетчер-сіті», що відповідає за обслуговування програмного забезпечення, Роман Велітовський.    

 

З моменту запуску в Дніпродзержинську системи GPS-навігації, що дозволяє контролювати рух громадського транспорту в режимі online через інтернет-модуль EasyWay, пройшло менше місяця, її презентація відбулася в міськраді 24 грудня. За цей короткий проміжок часу популярність системи EasyWay серед жителів міста стрімко зростає. Сервіс користується величезним попитом серед городян. Дніпродзержинськ увійшов до топ-10 за кількістю унікальних користувачів. За рейтингом ми обігнали  такі міста як Кишинів, Софія та Одеса. Згідно зі статистикою, тільки за минулий тиждень було зафіксовано 7 508 сесій і 68595 переглядів сторінок.

Це досить серйозний показник, враховуючи те, що сервіс працює в 55 містах України, а також в таких країнах як Молдова, Сербія, Хорватія, Болгарія і Росія.

Протягом останніх років було кілька невдалих спроб впровадження системи GPS-навігації у Дніпродзержинську. У 2015 році спроба увінчалася успіхом завдяки активному сприянню міського голови. За словами Андрія Білоусова, система забезпечує прозорість роботи громадського транспорту та буде систематично доопрацьовуватися і оновлюватися.