Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Поліція Кам'янського презентувала новий автомобіль

П'ятниця, Грудень 27, 2019 - 17:15

Автопарк Кам'янського відділу поліції поповнився новим службовим автомобілем марки Рено Дастер. Машину придбали за кошти міського бюджету для оперативно-слідчої групи. 27 грудня начальник Кам'янського відділу поліції Андрій Пінчук разом зі співробітниками презентував придбання міському голові Андрію Білоусову.

В рамках комплексної програми, затвердженої на сесії міської ради, в 2019 році поліції виділили з міського бюджету 2 мільйони гривень. Ці кошти були спрямовані на покупку автомобіля, запчастин, паливно-мастильних матеріалів, придбання оргтехніки та комп'ютерів.

«Захист громадян і забезпечення правопорядку важливі для кожного кам'янчанина. Згідно з прийнятою програмою ми щороку виділяємо фінансування, допомагаємо, і в подальшому будемо сприяти нашій поліції, щоб жителі відчували себе в безпеці», - сказав Андрій Білоусов.

Під час презентації машини міський голова провів тест-драйв і проїхався за кермом компактного кросовера.

«Завдяки тісній співпраці з органами місцевого самоврядування поліція Кам'янського отримала цей новий автомобіль. Дякуємо меру і всьому депутатському корпусу за допомогу. Хочу запевнити всіх городян, що з цим придбанням робота поліції Кам'янського стане ще більш ефективною», - сказав Андрій Пінчук.