Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Педагоги Кам'янського відзначили професійне свято

Четвер, Жовтень 3, 2019 - 08:20

2 жовтня в Кам'янському на базі Палацу культури «Хімік» відбувся урочистий захід, присвячений Дню працівників освіти. Педагоги і працівники дошкільних і загальноосвітніх установ міста приймали вітання і нагороди від мера Андрія Білоусова.

«Вчитель – це не тільки професія, а більше покликання. Ви завжди занурені в роботу, прагнете передати дітям свої знання, життєвий досвід і душевне тепло. Дякую за вашу працю, терпіння і доброту. Нехай вас в усьому супроводжує натхнення та удача!»- сказав Андрій Білоусов.

З нагоди свята мер вручив педагогам нагороди міського, обласного та міністерського рівня, грошові премії. Також вперше в цьому році для працівників сфери освіти міська влада придбала 106 путівок на оздоровчий відпочинок. Сертифікат на путівки, які розподілять між навчальними закладами, мер вручив директору департаменту з гуманітарних питань Тетяні Онищенко.

В цілому весь педагогічний колектив Кам'янського налічує близько семи тисяч вчителів і вихователів.