Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Новий гоночний сезон 2016 стартує в Дніпродзержинську

Понеділок, Березень 28, 2016 - 19:28

У жовтні минулого року в Дніпродзержинську відбулася грандіозна спортивна подія - відкриття після реконструкції нового картодрома.

Тоді, кращі пілоти з усієї країни з'їхалися, щоб обкатати абсолютно нову трасу, яка на сьогоднішній день визнана кращою в Україні. Через півроку дніпродзержинців і всіх шанувальників цього популярного виду спорту очікує насичена програма змагань Всеукраїнського рівня.

Так, 16 та 17 квітня на Дніпродзержинському картодромі «Dnipro Kart» пройде 1-й етап Кубка України з картингу 2016 класах картів групи «Ротакс Моджо Макс Челлендж Україна 2016», а також 1-й етап Трофею «Дитячої академії картингу». А вже в наступні вихідні 23-24 квітня відбудеться 1-й етап Чемпіонату України і Кубок «Дитячої академії картингу».

Змагання пройдуть під патронатом міського голови Дніпродзержинська Андрія Білоусова, проводить чемпіонат Автомобільна Федерація України (комітет картингу).