Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Новорічне свято в Кам'янській ДЮСШ № 4

П'ятниця, Грудень 27, 2019 - 22:16

У дитячо-юнацькій спортивній школі Кам'янського № 4 відбулося традиційне свято з нагоди наступаючих новорічних свят. Діти, які займаються в школі, під керівництвом тренерів підготували святкові виступи, кожен в своєму спортивному напрямку.

Святковий захід відвідав мер міста Андрій Білоусов і інші почесні гості. Міський голова привітав весь дружний тренерський колектив школи, дітей та їх батьків з наступаючим Новим роком і Різдвом Христовим.

«Бажаю нашим юним спортсменам нових звершень і високих результатів у спорті. Кожна ваша перемога важлива і цінна для нас, ми по-справжньому пишаємося вами! Нехай Новий рік принесе багато цікавих і позитивних подій. Будьте здорові і щасливі!» - сказав Андрій Білоусов.

До привітань мера прилучився директор ДЮСШ № 4 Олександр Кірпа. Він подякував своїй команді за плідну роботу, а також висловив вдячність міському голові та батькам вихованців за допомогу і всебічну підтримку, яка надається спортивному закладу.