Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Нові досягнення Дніпродзержинська в сфері розвитку професійного спорту

Середа, Березень 23, 2016 - 06:09

Якщо в останні роки ми спостерігали значний спад інтересу влади до потреб спортсменів і розвитку спорту в цілому, то останнім часом увага до індустрії спорту помітно посилилась. Варто відзначити, що активно розвиваючимся об'єктом, спорт в нашому місті, став завдяки всебічній підтримці мера Андрія Білоусова.

На сьогоднішній день в Дніпродзержинську проходить безліч різноманітних змагань, чемпіонатів, відкритих турнірів. Створюються і приймаються програми які дозволяють розширити фінансування і оновити матеріально-технічну базу спортивно-освітніх установ. А наші спортсмени, бачачи такий інтерес до їх діяльності, не перестають радувати новими перемогами і досягненнями.

Так, перший в місті спеціальний борцівський килим необхідний для греко-римської боротьби, був придбаний і доставлений у вівторок, 22 березня, в ДЮСШ №3.

За словами президента Дніпродзержинської федерації греко-римської боротьби Юрія Никитенка, килим відповідає всім сучасним стандартам і дозволить не тільки проводити повноцінні тренування, але і вийти на рівень проведення обласних та Всеукраїнських змагань в даному виді спорту.

«Греко-римська боротьба - один з найдавніших олімпійських видів спорту. Він користується величезною популярністю в нашому місті у підростаючого покоління. На лютневій сесії ми звернулися до Андрія Леонідовича з проханням закупити потрібний для нас спортивний інвентар і сьогодні, вдячні міському голові та депутатам міської ради за те, що вони так оперативно відреагували на наше прохання і підтримали пропозицію про покупку нового устаткування. Адже від якості килимового покриття залежить ефективність тренувань. Також, користуючись нагодою, хочу запросити всіх 29-30 березня на 10-й Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби, який буде проходити базі СК «Прометей» на призи Верховного отамана України, маршала козацтва Дмитра Сагайдака», - говорить Юрій Никитенко.