Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Нове діагностичне обладнання і сучасний реабілітаційний центр: мер Кам'янського провів об'їзд медустанов

Понеділок, Грудень 17, 2018 - 17:55

17 грудня міський голова Кам'янського Андрій Білоусов відвідав медичні заклади міста. Разом з мером в об'їзді взяли участь його перший заступник Олександр Чернишов та начальник управління охорони здоров'я Кам'янської міської ради Юлія Манаєнкова.

За кошти міського бюджету в рамках громадського проекту "Бюджет участі" для лівобережної поліклініки №1 придбали сучасну ендоскопічну систему. Вона включає в себе три насадки для детального обстеження області вуха, горла і носа, а також додаткове комп'ютерне обладнання, яке виводить зображення на екран монітора і дозволяє робити знімки, записувати відео діагностики.

Головний лікар «ЦПМСП №1» Лариса Полулях зазначила, що придбане обладнання допомагає медикам швидко і точно діагностувати захворювання ЛОР органів, дозволяє на ранніх стадіях виявити патологію у пацієнтів. Раніше для проведення подібного обстеження дітей возили в обласну лікарню. Процедура обстеження проводиться безкоштовно і доступна всім жителям Кам’янського.

«Ми вдячні міській владі за можливість вирішити одну з основних проблем - поліпшити ситуацію з діагностикою ЛОР захворювань, з якими стикаються, напевно, всі батьки маленьких дітей», - сказала головний лікар поліклініки.

Крім того, за грантові кошти Світового банку в Кам'янському реалізується ще один важливий для міста проект: «Створення центру медичної реабілітації учасників бойових дій зокрема, учасників АТО та інших пільгових груп на базі комунального закладу «Кам’янська міська лікарня №5».

На даний момент в лікарні йдуть будівельні роботи, отримана значна частина сучасного медичного обладнання, меблі та техніка для оснащення палат і кабінетів. Проектом передбачена модернізація реабілітаційного відділення, створення відділення лікувальної фізкультури, модернізація фізіотерапевтичного відділення, створення відділення психологічної реабілітації, капітальний ремонт покрівлі.

«Ми отримали фінансову допомогу від Світового банку в розмірі семи мільйонів гривень, ще два мільйони гривень ми виділили з міського бюджету. За ці кошти буде створено сучасний реабілітаційний центр, де зможуть проходити лікування і відновлювати здоров'я демобілізовані учасники бойових дій, а також інші пільгові групи населення. Реабілітаційний центр розрахований на 41 палату підвищеного комфорту для перебування 100 пацієнтів. Здати об'єкт в експлуатацію ми плануємо на початку травня 2019 року», - сказав Андрій Білоусов.