Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Нова пожежна машина, техніка та обмундирування: в Кам'янському вшановували ветеранів пожежної служби

П'ятниця, Лютий 1, 2019 - 15:00

1 лютого біля державної пожежно-рятувальної частини № 9 відбувся урочистий захід, приурочений до Дня вшанування ветеранів та пенсіонерів пожежної охорони.

Привітати рятувальників приїхали міський голова Кам'янського Андрій Білоусов і його перший заступник Олександр Чернишов, заступник начальника ГУ ГСЧС України в Дніпропетровській області, полковник цивільного захисту Олександр Шевченко, начальник кам’янського міського управління, полковник цивільного захисту Володимир Ярема. Гостей зустрічав весь особовий склад підрозділу, ветерани та пенсіонери пожежної охорони.

З нагоди свята для державної пожежно-рятувальної частини № 9 за кошти області була придбана нова пожежна автоцистерна АЦ-4-60 515М на шасі автомобіля МАЗ. Автомобіль призначений для гасіння пожеж. Автоцистерна вміщує 4000 літрів води і укомплектована найсучаснішим обладнанням.

Міський голова Андрій Білоусов подякував керівництву ГУ ГСЧС України в Дніпропетровській області за придбання сучасного пожежного автомобіля, який дозволить нашим рятувальникам максимально швидко і ефективно реагувати на виклики. А також від імені міської влади вручив загону рятувальників необхідну спецтехніку і обмундирування: генератори, бензорізи, гумовий човен, повітряні компресори Matari, пожежні колони, костюми хімічного захисту, напірні рукава діаметром 51 мм, рятувальні жилети та багато іншого на загальну суму 500 тисяч гривень.

«Всі мі чудово розуміємо, наскільки значима ваша професія, і як важливо, щоб ви були забезпечені всіма необхідними технічними засобами та обладнанням», - сказав мер.