Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Наш земляк Дмитро Семеренко має намір встановити прапор Кам’янського на вершині гори Аконкагуа

П'ятниця, Січень 24, 2020 - 15:45

Дмитро Семеренко – перший кам'янчанин, який підкорив Еверест, планує нове сходження на гору Аконкагуа – вершина Аргентини і Південної Америки.

Фінансову підтримку в організації експедиції відомому спортсмену надав мер Кам'янського Андрій Білоусов.

«Я бажаю Вам успішно втілити в життя чергову мрію, а також передаю прапор Кам’янського, який можна буде встановити на вершині гори Аконкагуа», - сказав Андрій Білоусов.

Дмитро Семеренко подякував меру за надану допомогу, а також подарував книгу «Національний реєстр рекордів України 2020», куди занесені його досягнення.

«Гора Аконкагуа входить в список семи вершин на нашій планеті. Я вже побував на двох – Еверест і Кіліманджаро. Це дуже цікаво і якщо відчув такі емоції один раз – зупинитися складно. Організація будь-якої експедиції, екстремальної і не дуже, вимагає значних коштів, тому я щиро вдячний Андрію Білоусову, який завжди підтримує нас в цьому питанні», - сказав Дмитро Семеренко.