Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

На пляжі Кам'янського відбувся фестиваль водних видів спорту

Неділя, Липень 28, 2019 - 09:20

27 липня в Кам'янському на міському пляжі відбувся спортивно-масовий захід «Фестиваль водних видів спорту». Для гостей підготували різноманітні розваги на піску і на воді. Діти і дорослі брали участь в естафетах з плавання, спортивні колективи міста провели змагання з пляжного волейболу та водного поло.

Захід пройшов за участю Кам'янського міського голови Андрія Білоусова. Він особисто взяв участь в командній естафеті з плавання, покатався на водному атракціоні, а також вручив нагороди та призи переможцям міських змагань.

«Ми робимо все можливе для того щоб популяризувати спорт і здоровий спосіб життя. Сьогодні для кам'янчан підготували цілий спектр розваг на воді і на суші, тому кожен знайде для себе цікаве заняття. Наше місто розташоване на березі річки Дніпро, що дає можливість відпочивати і добре проводити час, але також накладає відповідальність – вчитися і вміти плавати. Для цього вже не один рік в Кам'янському працює спеціальна програма з навчання плаванню для учнів 1-4 класів. Я закликаю всіх городян займатися спортом, а ми будемо всіляко підтримувати, і створювати для цього всі необхідні умови», - сказав Андрій Білоусов.

Спортсмени, переможці чемпіонатів України та світу, призери Олімпійських ігор провели в рамках фестивалю видовищний парад на спортивних човнах, байдарках і каное. Працювали атракціони, водні мотоцикли, батут, надувна гірка і пляжна дискотека.

Місце проведення і формат заходу городяни оцінили на «відмінно».

Літнє спортивно-оздоровче свято організоване управлінням молоді та спорту за підтримки міського голови.