Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

На аварійному перехресті Кам’янського запустили новий світлофор

П'ятниця, Липень 5, 2019 - 15:09

У Кам’янському аварійно-небезпечне перехрестя проспектів Аношкіна та Свободи обладнали світлофорним комплексом. Роботи з установки нового світлофорного об’єкта тривали півтора місяця, виконувалися за кошти міського бюджету за дорученням мера Андрія Білоусова.

5 липня світлофор запустили в роботу. Спочатку фахівці відстежуватимуть режими його роботи і, у разі необхідності, налагоджуватимуть систему.

«Це було небезпечне і аварійне перехрестя. Новий світлофорний комплекс складається з 36 світлофорів – 16 транспортних, 16 пішохідних та 4 світлофори для трамвайного руху. Сподіваюся, що з сьогоднішнього дня це перехрестя стане безпечним для пішоходів і тут не будуть більше виникати аварійні ситуації », –  сказав Андрій Білоусов.

Кам’янчани високо оцінили запуск нового світлофорного об’єкту. Від пішоходів і водіїв можна було почути лише позитивні відгуки. Люди висловили подяку владі міста за своєчасну і оперативно виконану роботу.