Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Молодь Кам'янського приймає поздоровлення

Субота, Червень 27, 2020 - 00:37

26 червня в Кам'янському пройшли святкові заходи, приурочені до Дня молоді. Вітав активних молодих людей міста мер Андрій Білоусов.

Справжньою подією для команди Центру молодіжних ініціатив (ЦМІ) стало відкриття нового хаба в будівлі адміністрації Заводського району. Він укомплектований всім необхідним для повноцінної та якісної організації тренінгів, семінарів, лекцій, майстер-класів, творчих вечорів, зборів та інших розвиваючих заходів. Одночасно в ньому можуть перебувати 40 осіб. Є зона Wi-fi, місце для кава-брейку, роздягальня, дошки для малювання, кондиціонер, проектор, музична апаратура, пуфи та інше.

«У Кам'янському дуже активна молодь. Всього за рік роботи ви реалізували більше 100 молодіжних проектів різного рівня, привносите нові ідеї і берете активну участь в житті міста. Цей хаб дасть вам можливість організовувати і проводити заходи на більш якісному та високому рівні. Ми обов'язково створимо такі ж хаби на Лівому березі і в Південному районі, щоб молодим людям у всіх частинах нашого міста було де збиратися, обмінюватися ідеями та обговорювати творчі плани», - сказав мер.

Від імені всього колективу директор ЦМІ Катерина Боровик висловила вдячність Андрію Білоусову за відкритість до молодіжних ініціатив і підтримку всіх їх починань.

«Ми пишаємося тим, що в нашому місті такий максимально молодіжний мер. Про це знають далеко за межами міста, так як нашу роботу оцінюють на всеукраїнському рівні», - сказала Катерина Боровик.

Також на Новій сцені театру ім. Лесі Українки відбувся захід «Молодь - це ми!». З нагоди свята, а також за особисті досягнення в суспільно-економічному та культурному житті міста мер Андрій Білоусов вручив Почесні грамоти виконавчого комітету та цінні подарунки кращим представникам молоді Кам'янського різних сфер життєдіяльності. Заслужені нагороди отримали переможці щорічної премії «Молодіжний лідер Кам’янського». Свято закінчилося виступом кавер-групи «New York».