Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Міський голова зустрівся з керівництвом громадської організації «Патріот-2015»

П'ятниця, Лютий 1, 2019 - 07:11

Робоча зустріч міського голови Кам'янського Андрія Білоусова з керівним складом ГО «Патріот-2015» відбулася у четвер, 31 січня. Активісти організації представляють інтереси учасників операції Об'єднаних сил (АТО) і членів їх сімей.

В ході зустрічі були розглянуті питання, оперативне вирішення яких багато в чому залежить від підтримки і сприяння міської влади. У числі озвучених питань: допомога в проведенні ремонтів житла і покрівель, матеріальне та медичне забезпечення учасників бойових дій та сімей загиблих, консультативний супровід в процесі реалізації цільових програм, підтримка соціальних та культурно-патріотичних проектів і багато іншого.

За дорученням мера всі питання внесені в протокол і будуть вирішуватися на рівні керівників уповноважених структурних підрозділів Кам'янської міської ради.

«Питань багато і вони досить різнобічні, але завдяки чітко поставленим завданням міського голови всі вони оперативно та успішно вирішуються», - сказав заступник ГО «Патріот-2015» Богдан Наполов.

В знак вдячності за неоціненну підтримку та активну участь у вирішенні проблем наших бійців, як на передовій, так і в мирному житті, представники «Патріот-2015» вручили Андрію Білоусову доповнене видання книги «Життя, обірвані війною». У ній відображені життєві історії хлопців, які захищали цілісність нашої країни та спокій всього українського народу.