Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Міський голова відвідав відкритий урок у «Школі плавання»

Четвер, Лютий 7, 2019 - 19:41

Четвертий рік поспіль у Кам'янському в рамках реалізації міської програми на базі басейну «МіКомп» працює «Школа плавання». Учні третіх і четвертих класів вчаться плавати з професійними інструкторами. Місто взяло на себе необхідні витрати і залучило міські служби, що дало можливість проводити заняття на безкоштовній основі. Перші уроки включають в себе розминку, ознайомлення з водою, дихальні вправи, які допомагають дитині адаптуватися у водному середовищі. Далі діти знайомляться з основними видами плавання, освоюють і закріплюють нові навички. В процесі навчання задіяні 7 тренерів. Серед них – чемпіон світу з плавання Дмитро Краєвський.

7 лютого одне з перших в цьому році занять відвідав міський голова Андрій Білоусов.

Мер зазначив, що плавання не тільки загартовує організм і позитивно впливає на стан здоров'я дітей, але також є однією з найбільш важливих навичок для безпеки школярів Кам’янського, так як місто розташоване на річці.

«Дана програма працює цілий рік, і ми будемо стежити за тим, щоб «Школа плавання» не припиняла функціонувати в майбутньому. Багато дітей, вперше приходячи на заняття, взагалі не вміють плавати, тому наше завдання – навчити їх елементарним навичкам і правилам безпечної поведінки на воді», - сказав Андрій Білоусов.

З моменту створення «Школи плавання» вже близько 10-ти тисяч школярів пройшли курс навчання.