Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Міський голова перевірив ремонт ліфтів по вул. Дунайській

Середа, Грудень 26, 2018 - 12:28

26 грудня міський голова Кам'янського Андрій Білоусов провів робочий виїзд, з метою перевірки капітальних ремонтів ліфтів в кооперативному будинку по вулиці Дунайській, 39.

«Сьогодні ми перевіряємо роботу ліфтів будинку по вул. Дунайській, 39, де капітально відремонтовано 4 ліфти, які не працювали близько 20 років. За останні 3 роки в Кам'янському відремонтовано понад 100 ліфтів, що дозволило вирішити багаторічну проблему непрацюючих ліфтів.

Такий обсяг робіт виконаний завдяки підтримці керівництва області. Також, на 2019 рік з обласного бюджету будуть виділені кошти на належне утримання та ремонт ліфтів Каменського.

Хочеться звернутися до жителів, щоб стежили за збереженням ліфтів, оскільки наша з вами задача їх зберегти в кращому стані щоб вони довго прослужили. Ми зі свого боку також будемо стежити за експлуатацією ліфтів. »- сказав Андрій Білоусов.

Мешканці будинку були дуже раді такому подарунку до Нового року і висловили подяку міському голові.