Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Міський голова Кам'янського зустрівся з представниками ГО «Патріот-2015»

Понеділок, Лютий 3, 2020 - 19:07

3 лютого Кам'янський міський голова Андрій Білоусов провів чергову зустріч з керівниками ГО «Патріот-2015» і «Сім'ї загиблих Героїв Кам’янського», які 1-2 рази на місяць передають список проблемних питань від членів сімей загиблих військовослужбовців, учасників і ветеранів АТО-ООС.

У присутності керівників департаментів та управлінь Кам'янського міської ради (соцзахисту, житлово-комунального господарства, охорони здоров'я та інших) обговорювалися питання надання допомоги бійцям в ремонті житла, виділені матеріальної допомоги та земельних ділянок під будівництво гаражів, забезпечення медикаментами тощо. По кожному озвученому питанню міським головою були дані необхідні доручення відповідальним особам.

«Вирішення всіх питань я взяв під свій особистий контроль до їх остаточного врегулювання. Я вважаю, що наш обов'язок допомагати учасникам бойових дій у вирішенні тих проблем, з якими вони сьогодні стикаються», - сказав Андрій Білоусов.

Керівники громадських об'єднань Павло Некритий і Олександр Самойлович подякували меру за постійну і всебічну допомогу у вирішенні соціальних, побутових і багатьох інших питань, з якими до них звертаються члени сімей загиблих, ветерани та учасники ООС.