Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Міський голова Кам'янського вручив ордери на комунальні квартири постраждалим від пожежі по вулиці Дубініна

Середа, Липень 22, 2020 - 19:00

14 червня 2020 року в Кам'янському на вулиці Дубініна, 5 сталася пожежа, внаслідок якої 24 квартири стали непридатні для проживання.

Влада Кам'янського оперативно відреагувала на ситуацію. З міського бюджету були виділені кошти в розмірі 5 мільйонів гривень на покупку рівноцінного житла та проведення ремонту. Також погорільцям виділили матеріальну допомогу на переоформлення документів і першочергові потреби. Паралельно влада пропонувала постраждалим квартири з комунального житлового фонду.

22 липня мер міста Андрій Білоусов вручив ордери на квартири сім'ям, які погодилися взяти житло з власності міста.

«Я вітаю вас з цією значущою подією. Бажаю, щоб ви жили довго і щасливо, і всі біди обходили вас стороною», - сказав мер.

Протягом двох тижнів всі інші власники згорілих квартир отримають на свої особисті карти гроші на покупку рівноцінного житла і на ремонт.

«Ми дуже вдячні меру міста і всій його команді за те, що не залишили нас в біді, відразу розподілили по гуртожитках, надали грошову допомогу та продукти. Ми з оптимізмом дивимося в майбутнє. Це початок нового життя», - сказала одна з потерпілих від пожежі Марія Шарай.