Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Міський голова Кам'янського вручив нагороди переможцям проектів «Бюджет участі»

Четвер, Грудень 26, 2019 - 18:30

26 грудня Кам'янський міський голова Андрій Білоусов вручив нагороди переможцям «Бюджету участі» 2019 року. Це муніципальна програма, завдяки якій кам'янчани можуть самі розробляти і за кошти міського бюджету впроваджувати цікаві і потрібні місту проекти.

«Активність жителів з кожним роком зростає. У порівнянні з минулим роком, кількість громадян, які голосують за проекти цього сезону, збільшилася в 5 разів. Ви – дійсно активні люди, аналізуєте міську інфраструктуру, привносите свої ідеї і знаходите можливості для позитивних змін. Закликаю всіх мешканців брати участь в наступних етапах «Бюджету участі», - сказав Андрій Білоусов.

Мер також підкреслив, що з кожним роком сума фінансування програми буде збільшуватися. У наступному році обсяг закладених коштів на «Бюджет участі» складе 3,8 мільйона гривень.

На цей цикл «Бюджету участі» подано 115 громадських проектів, 108 з них були допущені до Конкурсу. Перемогу здобули 14 проектів. Загальна кількість голосів: 20, 800.

Всі проекти розділені на 4 категорії: «Інфраструктура», «Спорт. Екологія. Культура», «Комунальні заклади» і «Медицина».

12 проектів авторів вже реалізуються. 2 будуть реалізовані навесні 2020 року за кошти міського бюджету. З найбільш вподобаних кам'янчанам ідей – створення художнього розпису на фасаді будівлі, сучасне оформлення простору в центральній бібліотеці міста, облаштування спортивних та дитячих майданчиків, придбання сучасного обладнання для оснащення медичних кабінетів.