Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Міський голова Кам’янського вручив нагороди людям з інвалідністю

Вівторок, Грудень 4, 2018 - 15:38

3 грудня в Центрі позашкільної роботи і дитячої творчості ім. О.Кошевого пройшов захід, приурочений до Міжнародного Дня людей з обмеженими можливостями. У холі була організована виставка авторських творчих робіт, місцеві колективи підготували яскраві виступи. Напередодні всі бажаючі змогли взяти участь в тематичному міському квесті «Всі ми різні - всі ми рівні», взяти участь в змаганнях з шахів та шашок.

Міський голова Кам'янського Андрій Білоусов зазначив, що пишається талантами та силою духу особливих кам'янчан, подякував за їх цілеспрямованість і прагнення бути корисними суспільству.

«Багато хто з вас прославляє наше місто своїми спортивними досягненнями, ви берете активну участь у загальноміських заходах, знаходите можливість реалізовувати себе в усіх сферах суспільного життя. Ми пишаємося вами, пишаємося тим, як легко ви долаєте життєві труднощі! Бажаю вам миру, добра, оптимізму і всього самого найкращого!» - сказав мер.

Також міський голова вручив заслужені нагороди всім, хто брав участь у квесті та в інтелектуальних іграх.

На завершення заходу організатори підготували чаювання та солодощі.