Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Міський голова Кам'янського вручив багатодітній родині ключі від квартири

Вівторок, Грудень 4, 2018 - 16:06

У вівторок, 4 грудня, міський голова Кам'янського Андрій Білоусов вручив ключі від 4-х кімнатної квартири сім'ї Зарудських. У 2016 році Роман і Наталя стали батьками одразу трьох дітей. Кілька років родина стояла на квартирному обліку в Заводському районі. З проханням допомогти в питанні розширення житлоплощі вони звернулася на прийом до міського голови Андрія Білоусова. Квартиру придбали на підставі міської Програми, затвердженої рішенням міської ради від 22.12.2017 № 955-21 / VI.

«Для мене велика честь вручити вам ключі від квартири. Житло придбано за кошти міського бюджету. Бажаю скоріше облаштуватися в новому помешканні. Міцного здоров'я вам і вашим дітям, сімейного тепла, достатку і благополуччя», - сказав мер.

За словами Романа і Наталії, вони до сих пір не вірять, що цей довгоочікуваний момент настав, і вони можуть хоч сьогодні заселятися в нову квартиру: «Зараз ми проживаємо в бабусиній однокімнатній квартирі, де нам усім разом дуже тісно. У новій просторій квартирі зробимо велику дитячу кімнату, дівчаткам тепер буде де гратися. Загалом будемо потроху обживатися. Щиро дякуємо Андрію Леонідовичу за допомогу».