Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Міський голова Кам’янського відвідав завод «Черкаський автобус»

Вівторок, Квітень 2, 2019 - 09:07

На дорогах Кам’янського з’являться нові автобуси. Влада міста планує значно розширити комунальний автопарк, закупивши в найближчі місяці 40 нових автобусів.

Вивчаючи ринок, міський голова Кам’янського Андрій Білоусов відвідав акціонерне товариство «Черкаський автобус», який розглядається як один з можливих партнерів реалізації проекту. Підприємство є лідером українського ринку. Випускає автобуси Атаман на агрегатній базі ISUZU (Японія).

Міський голова оглянув виробництво, ознайомився з технічними характеристиками транспорту, а також скористався нагодою покататися за кермом нового автобуса під час презентації машин.

«Наше завдання створити жителям комфортні умови в сфері пасажирських перевезень і забезпечити ефективну роботу громадського транспорту. Автобуси даного підприємства відповідають екологічному стандарту Євро-5, а також адаптовані для перевезення маломобільних груп населення», – сказав мер.