Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Міський голова Кам'янського привітав з Днем знань учнів школи № 20

Понеділок, Вересень 2, 2019 - 12:44

Новий навчальний рік в Кам'янському почався з традиційних святкових лінійок, які пройшли 2 вересня у всіх навчальних закладах міста.

Учні школи № 20, в якій на даний момент йдуть проектно-вишукувальні роботи, провели урочистості на площі перед Палацом культури «Хімік».

З Днем знань школярів, педагогів та батьків привітав Кам'янський міський голова Андрій Білоусов.

«Щиро вітаю вас зі святом Першого дзвоника! Це дуже хвилюючий день для першокласників, які сьогодні вперше сядуть за парти. Поруч з ними стоять випускники, для яких цей перший дзвоник пролунає востаннє. Від щирого серця бажаю всім успіху в навчанні. Будьте наполегливими і досягайте високих результатів. Особлива подяка педагогам і батькам за працю і витримку. Щиро бажаю вам терпіння і наснаги в новому навчальному році. А ми, зі свого боку, зробимо все можливе, щоб якомога швидше завершити ремонт в будівлі школи і відновити її роботу», - сказав Андрій Білоусов.

Три перші класи отримали в подарунок від мера святкові короваї, а випускники – сучасні портативні батареї і карти пам'яті. Також міський голова вручив педагогічного колективу нагороди за професіоналізм і високі результати в роботі.

Під час ремонту школи учнів розподілили по іншим навчальним закладам Південного району. Початкову школу на заняття і додому возитимуть безкоштовні автобуси.

У цьому році 20-та школа прийняла на навчання 69 першокласників.