Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Міський голова Кам'янського привітав випускницю Ірину Ярову з рекордним балом на тестах ЗНО

Середа, Липень 10, 2019 - 12:52

Цьогорічна випускниця Кам’янської школи №44 Ірина Ярова єдина в Україні набрала максимальний бал при проходженні зовнішнього незалежного оцінювання з географії та склала тести на 200 балів.
Із цим рекордним результатом Ірину привітав міський голова Андрій Білоусов.
«Від імені всіх містян дякую за вашу наполегливу працю в навчанні та вітаю із заслуженою перемогою! Окрема подяка батькам за їх терпіння і підтримку. Безумовно, такий високий рівень знань прямо залежить від роботи вчителя. Заслуги вашого вчителя з географії Катерини Рибалко ми відзначимо окремою міською премією», – сказав Андрій Білоусов.
У подарунок за старанність і високі інтелектуальні здібності міський голова вручив Ірині сучасний ноутбук, який допомагатиме в подальшому навчанні.
«Зараз це найбільш актуальний і необхідний подарунок для мене. Я виїжджаю і стаю студенткою, тому хороша техніка – це саме те, що мені зараз потрібно. Любов до предмета прищепила мені моя вчителька. Географія мені подобається тим, що це комплексний предмет, який включає в себе найрізноманітніші знання», – сказала Ірина.
Подальшу освіту дівчина планує здобувати у Львівському національному університеті імені Івана Франка за спеціальністю «Економіка».