Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Міський голова Кам'янського привітав дітей з Днем Святого Миколая

Середа, Грудень 19, 2018 - 17:36

19 грудня в Україні відзначають День Святого Миколая - покровителя всіх дітей.

З цієї нагоди в стінах академічного музично-драматичного театру імені Лесі Українки відбувся святковий концерт для дітей пільгової категорії. Розважальний захід «Святий Миколай зустрічає гостей» організували також в центральному парку культури і відпочинку. Дітям дарували подарунки, говорили добрі побажання, пригощали солодощами. Яскравими виступами радували творчі колективи міста, розважали казкові персонажі.

З початком найбільш очікуваних новорічних свят дітей Кам'янського привітав голова міста Андрій Білоусов.

«День Святого Миколая дає старт низці зимових свят, яких ви з нетерпінням чекаєте цілий рік. Микола Чудотворець кожному з вас підготував сюрприз, він чує ваші бажання. Нехай всі вони обов'язково збудуться! Від щирого серця бажаю, щоб 2019 рік став для вас чудовим, яскравим і веселим. Будьте завжди здоровими, успішними і щасливими! З Днем Святого Миколая! З наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим!» - сказав Андрій Білоусов.