Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Міський голова Кам'янського провів робочу нараду з питань видачі землі учасникам ООС

П'ятниця, Вересень 20, 2019 - 16:32

20 вересня Кам'янський міський голова Андрій Білоусов провів виїзну робочу нараду з питань видачі земельних ділянок під будівництво житла і гаражів учасникам Операції Об'єднаних сил. У нараді взяли участь заступники мера, представники ГО «Патріот-2015» і учасники ООС.

Андрій Білоусов зазначив, що на лівому березі по бульвару Незалежності виділено 127 земельних ділянок під будівництво гаражів. 24 з них вже передані безпосередньо у власність нашим бійцям, і по 20-30 ділянок будуть передаватися у власність кожну сесію міської ради.

«Всього на території міста ми передали нашим бійцям близько 150 земельних ділянок. На найближчий час ми підготували ще 200 земельних ділянок на території селища Карнаухівка, є кілька ділянок на житловому масиві Дніпробуд. Також я хочу подякувати Петриківській ОТГ, зокрема селу Сотницьке, за те, що пішли нам назустріч, виділивши 500 земельних ділянок нашим учасникам ООС, і в цьому році ми зможемо передати їм у власність перші 50-70 ділянок під будівництво житла», - сказав міський голова.