Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Міський голова Кам'янського провів робочу нараду з питань реконструкції ЗОШ №20

П'ятниця, Лютий 14, 2020 - 16:24

14 лютого в Кам'янському під керівництвом міського голови Андрія Білоусова відбулася робоча нарада з питань реконструкції середньої загальноосвітньої школи № 20.

На даний момент підрядна проектна організація завершує свої роботи, а місто займається питанням отримання кредиту в розмірі 20 мільйонів гривень, щоб приступити до реконструкції школи.

«У минулому році до нас приїжджав губернатор Дніпропетровської області Олександр Бондаренко. Він пообіцяв допомогу в питанні фінансування. До кінця лютого ми отримаємо експертизу на проект і напишемо офіційного листа, в якому будемо просити гроші у області, щоб в цьому році приступити до реконструкції двох корпусів школи, а також привести в порядок їдальню. Програма мінімум на цей рік – відремонтувати один з двох корпусів, але все буде залежати від фінансування. Якщо область допоможе нам в необхідному обсязі, ми зможемо до кінця року повністю відремонтувати цю школу», - сказав Андрій Білоусов.

Також Кам'янське у сприянні з батьками учнів 20-ї школи планує брати участь в програмі Міністерства освіти і науки України «Спроможна школа», щоб скористатися можливістю відремонтувати навчальний заклад за кошти держави.