Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Міський голова Кам'янського провів об'їзд міста

Четвер, Квітень 11, 2019 - 07:32

10 квітня міський голова Кам'янського Андрій Білоусов провів черговий об'їзд міста. Він перевірив, як прибирають вулиці, парки, сквери та зони відпочинку після осінньо-зимового періоду. В об'їзді взяли участь заступники мера, голови районних адміністрацій, керівники профільних управлінь, міських служб та комунальних підприємств.

Місця загального користування у всіх районах міста прибрані і приведені в порядок. Устаткування в скверах і парках відремонтовано і пофарбовано. Завершується благоустрій міського парку культури і відпочинку. На окремих ділянках дорожньо-транспортної мережі змітають залишки піщано-сольової суміші уздовж бордюрів.

Андрій Білоусов зазначив, що за тиждень проведе інспекційний об'їзд дворів.

«Наше основне завдання - утримувати місто в чистоті, щоб усім нам було комфортно і приємно в ньому жити», - сказав мер.

Нагадаємо, що згідно з розпорядженням міського голови 20 квітня в Кам'янському пройде екологічна акція «День довкілля», в рамках якої будуть проведені роботи з озеленення та благоустрою міських територій.