Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Міський голова Кам'янського провів нараду з питань очищення міста від опалого листя

Середа, Жовтень 31, 2018 - 14:48

Голови районних адміністрацій, керівники комунальних підприємств, міських служб та житлово-експлуатаційних організацій відзвітували про хід місячника з прибирання опалого листя на території міста. Робочу нараду з цього приводу провів мер Кам'янського Андрій Білоусов. Заслухавши доповіді про виконані заходи, міський голова доручив департаменту житлово-комунального господарства та будівництва взяти ситуацію під свій контроль, організувати процес своєчасного збору і вивезення опалого листя з територій парків, скверів, зелених зон, вулиць і дворів залучаючи всі необхідні ресурси.

На даний момент всім службам доручено працювати в посиленому режимі, залучити додаткову кількість техніки, щодня подавати дані про виконані роботи в департамент ЖКГ.

«Наше завдання утримувати місто в чистоті, тому до перших серйозних снігопадів все листя потрібно прибрати. Головне для нас - результат», - сказав Андрій Білоусов.

Також мер попередив, що в кінці наступного тижня проведе об'їзд міста на предмет виконання доручень.