Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Міський голова Кам'янського провів нараду з представниками громадської організації «Союз керівництва ОСББ»

Вівторок, Грудень 18, 2018 - 15:58

18 грудня мер Кам'янського Андрій Білоусов зустрівся з головою і керівним складом громадської організації «Союз керівництва ОСББ». В ході наради вирішувалися питання підтримки об'єднань співвласників багатоквартирних будинків, надання допомоги в реалізації їх ініціатив, а також більш тісна співпраця департаменту житлово-комунального господарства і будівництва Кам'янської міської ради з главами ОСББ для їх ефективної діяльності.
Зокрема, було вирішено важливе питання, що стосується фінансування курсів для голів ОСББ Кам’янського. Навчальні лекції по вирішенню економічних, юридичних і технічних питань, проведуть фахівці цієї сфери в березні майбутнього року. Також за дорученням міського голови його профільний заступник буде раз на місяць зустрічатися з головами ОСББ для консультацій і вирішення поточних питань, які виникають в процесі роботи.